Komunikat Zarządu Spółdzielni
Zarząd Spółdzielni przypomina, że upływa termin składania pełnomocnictw do udziału w Walnym Zgromadzeniu. Pełnomocnictwo powinno zostać udzielone na piśmie i złożone w siedzibie Spółdzielni w terminie do 3 dni przed rozpoczęciem częściowego Walnego Zgromadzenia którego dotyczy obecność, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych. Przypominamy, że pełnomocnik może reprezentować tylko jednego członka…





